606978-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanych analizatorów systemu biochemiczno-immunologicznego dla potrzeb CLA w Szpitalu Wielospecjalistycznym im dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanych analizatorów systemu biochemiczno-immunologicznego dla potrzeb CLA w Szpitalu Wielospecjalistycznym im dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanych analizatorów systemu biochemiczno-immunologicznego dla potrzeb CLA 2. Opis warunków postępowania: a) Umowa na okres 36 m-cy b) użytkowanie aparatury w formie dzierżawy c) dwa aparaty tj. główny i zapasowy zgodne odczynnikowo wraz z dwoma stacjami uzdatniania wody d) rok produkcji urządzeń nie później niż 2021 rok e) dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz materiałów od dostawcy urządzeń. f) aparat zintegrowany tj. w postaci Platformy 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr od 2 do 2 H do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorach umowy stanowiących Załączniki nr 5 i 6 do SWZ. 5. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33696500-0 – odczynniki laboratoryjne; 38434000-6 – analizatory 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ilości podane w Załącznikach nr 2C, 2D dot. odczynników stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia. a) Zamawiający może zmienić ilości poszczególnego asortymentu w granicach kwoty umowy b) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 36 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. c) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia, o ile dotyczy 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych 8. Termin dostawy zintegrowanego systemu biochemiczno-immunologicznego w terminie maksymalnie 21 dni roboczych. 9. Termin realizacji bieżącego zamówienia – maksymalnie do 7 dni od daty złożenia zamówienia. Pilne zamówienia do realizacji maksymalnie w 72 godziny 10. Gwarancja i rękojmia a. Wymagany termin ważności przedmiotu umowy (odczynniki) – min. 2/3 terminu określonego na opakowaniu przez producenta b. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych z przedmiotem zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z załącznikami do SWZ
Optionen
Beschreibung der Optionen.