2. Verfahren
Verfahren
Titel: „WYKONYWANIE USŁUG Z ZAKRESU GOSPODARKI LEŚNEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA OSTRÓW MAZOWIECKA W ROKU 2026.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, zadrzewień, gospodarki łowieckiej i łąkowo - rolnej, prace na szkółce leśnej oraz utrzymania miejsc postojowych i turystycznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka w roku 2026.
Interne Kennung: Z.270.1.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht