See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie systemu wydruku podążającego oraz poufnego PaperCut MF wraz z zakupem urządzeń i licencji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa i uruchomienie 15 sztuk nowych monochromatycznych oraz kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących; 2) Usługa wsparcia wydruku dla eksploatowanych w siedzibie Zamawiającego: • monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 9 sztuk firmy Triumph Adler, • kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 7 sztuk firmy Canon, • nowo zakupionych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 15 sztuk z uwzględnieniem obsługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wszystkich urządzeń objętych umową; 3) Dostawa, instalacja i uruchomienie 7 sztuk nowych licencji, rebranding 13 sztuk posiadanych już przez Zamawiającego licencji do systemu zarządzania wydrukiem podążającym i poufnym PaperCut MF wraz z instalacją tego systemu na nowo zakupionych wielofunkcyjnych urządzeniach drukujących z uwzględnieniem dokonywania zmian programistycznych w oprogramowaniu urządzeń zgodnie z potrzebami Zamawiającego oraz wsparciem producenta do systemu wydruku podążającego i poufnego PaperCut MF.
Interne Kennung: 11/26/PL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na możliwości zwiększenia przedmiotu zamówienia w zakresie świadczenia usługi wsparcia wydruku do 30% wartości netto umowy, w sytuacji wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego.