2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce objektu PDA č.p. 323 a 584, Žatec – Kulturní a kreativní centrum Žatec a Bytový dům
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce, spočívající v stavebních úpravách spojených se změnou v užívání budov č. p. 323 a č. p. 584 v Žatci. Jedná se o budovu bývalého Posádkového domu Armády (PDA). Oba domy dnes tvoří poměrně složitou strukturu, sestávající ze dvou hlavních objektů, spojených dvorním křídlem, stojících na půdorysu písmene „U“ – součástí budov je i nevkusná přístavba kina ve dvoře, která bude zdemolována. Parcela leží na předměstí Žatce v městské památkové zóně. Byť jsou obě čísla popisná spojena v jeden celek, jedná se o soubor budov, jež je tvořen celkem třemi objekty v projektové dokumentaci nazvané jako budova „A“ (tvoří uliční čáru s ulicí Masarykova), budova „B“ (tvoří uliční čáru ulice Úzká) a budova C (propojuje při západní straně komplexu budovu „A“ a „B“). Stavba je rozdělena na dvě části: 1) část A+C představuje Kulturní a kreativní centrum Žatec 2) část B představuje Bytový dům Z hlediska památkové péče je v případě všech tří objektů zachování jejich historicky hodnotných konstrukcí (krovů, obvodového zdiva, pavlače, nosných zdí, některých příček) a historických detailů (zejm. okenních a dveřních výplní, bude zachován systém zpřístupnění bytových jednotek skrze pavlače, bude obnoveno kované zábradlí pavlačí nebo např. bude rehabilitována a zachována vstupní čtyřkřídlá mříž z ulice Masarykova). Vzhledem k vývoji, kterými stavby prošly ve druhé polovině 20. století, je nezbytné provést rehabilitaci jejich vzhledu, jež mj. řeší tato veřejná zakázka. Předmět plnění veřejné zakázky není rozdělen na samostatné části ve smyslu ustanovení § 35 zákona.
Interne Kennung: Rekonstrukce objektu PDA č.p. 323 a 584, Žatec – Kulturní a kreativní centrum Žatec a Bytový dům
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45213100 Bauarbeiten für Geschäftsbauten, 45212420 Bauarbeiten für Restaurants und ähnliche Anlagen, 45212410 Bauarbeiten für Hotelgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45213100 Bauarbeiten für Geschäftsbauten, 45212420 Bauarbeiten für Restaurants und ähnliche Anlagen, 45212410 Bauarbeiten für Hotelgebäude