607004-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – SZP/243-245/2026 Umowa ramowa na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – komputery stacjonarne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-245/2026 Umowa ramowa na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – komputery stacjonarne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych. Dostawa przedmiotu umowy ramowej będzie realizowana według bieżących potrzeb Zamawiającego w częściach, na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających asortyment, wielkość oraz lokalizację. 2. Miejsce dostawy: Wykonawca dostarczy sprzęt komputerowy bezpośrednio do wskazanych w zamówieniu cząstkowym jednostek organizacyjnych PWr i lokalizacji, znajdujących się na terenie miasta Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry (potencjalne lokalizacje znajdują się na stronie: https://pwr.edu.pl/uczelnia/mapa-kampusu). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Kod CPV: 30200000-0 Urządzenia komputerowe 6. Termin realizacji Umowy wynosi do 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 7. Realizacja poszczególnego zamówienia cząstkowego następować będzie w terminie maksymalnie do 14 dni roboczych od dnia doręczenia Wykonawcy przez Zamawiającego zamówienia cząstkowego (z zaświadczeniem potwierdzonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uprawniającym do zastosowania stawki 0% VAT dla zamawianego sprzętu).. 8. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 9. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 11. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 09/12/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Interne KennungSZP/243-245/2026 Umowa ramowa na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – komputery stacjonarne
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-245/2026 Umowa ramowa na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – komputery stacjonarne 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych. Dostawa przedmiotu umowy ramowej będzie realizowana według bieżących potrzeb Zamawiającego w częściach, na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających asortyment, wielkość oraz lokalizację. 2. Miejsce dostawy: Wykonawca dostarczy sprzęt komputerowy bezpośrednio do wskazanych w zamówieniu cząstkowym jednostek organizacyjnych PWr i lokalizacji, znajdujących się na terenie miasta Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry (potencjalne lokalizacje znajdują się na stronie: https://pwr.edu.pl/uczelnia/mapa-kampusu). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Kod CPV: 30200000-0 Urządzenia komputerowe 6. Termin realizacji Umowy wynosi do 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 7. Realizacja poszczególnego zamówienia cząstkowego następować będzie w terminie maksymalnie do 14 dni roboczych od dnia doręczenia Wykonawcy przez Zamawiającego zamówienia cząstkowego (z zaświadczeniem potwierdzonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uprawniającym do zastosowania stawki 0% VAT dla zamawianego sprzętu). 8. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 9. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 10. Termin określony w rozdz. 5.1.11 - (Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje) wynika z art. 135 w szczególności ust. 2 oraz 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne KennungLotA_1