607007-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Ingenieur- und Hochbauarbeiten – Ophogen Sveaborg en vervangen kadeconstructie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophogen Sveaborg en vervangen kadeconstructie
Beschreibung: De wijk Sveaborg is gelegen in het noorden van Schiedam en is gebouwd in de periode 2004 t/m 2007 op een voormalige baggerspecieloswal. Sinds de oplevering, is de wijk meer dan gemiddeld (tot wel 70 cm) verzakt waardoor problemen zijn ontstaat met de huisaansluitingen van de nutsvoorzieningen, bereikbaarheid van de woningen (doordat de afstand tussen de dorpel en de bodem toeneemt) en de afstroming van het riool. Ook de kadeconstructie van de aanwezige binnenste watergang, bestaande uit een blokkenwand, is verzakt. Om toekomstige beheerskosten laag te houden en de levenscyclus van de aan te brengen nieuwe inrichting te verhogen, wordt de wijk gewichtsneutraal opgehoogd door gebruik te maken van lichte ophoogmaterialen zoals glasschuim en EPS en wordt de kadeconstructie vervangen door een zettingsvrije damwandconstructie met sierstrip. Gelijktijdig wordt het aanwezige riool voor de droog weer afvoer vervangen en worden de aanwezige kabels en leidingen door de nutspartijen op hoogte gebr De aard van de opdracht is een werk. Het werk betreft het verwijderen van de oude kadeconstructie en het leveren en aanbrengen van een stalen damwandconstructie met een kunststof sierstrip met houtmotief aan de voorzijde, het aanbrengen van de elementenverharding en het vervangen van rioleringsbuizen. Tevens worden er lichte ophoogmaterialen geleverd en aangebracht.
Interne Kennung: -1.811.111/00716
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212410 Spundwände, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45221220 Durchlässe, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45241100 Bau von Kais, 45432112 Verlegen von Bodenplatten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Volledige opdracht
Beschreibung: Zie hoofdopdracht zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1