See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-3/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę komputerów stacjonarnych na rzecz sadów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych, w ilości: 244 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 489651-2024
Interne Kennung: WZP-421-60/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001