607044-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Implementace personálního a mzdového systému (opakovaná zakázka)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplementace personálního a mzdového systému (opakovaná zakázka)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu personálního a mzdového systému, zajištění potřebných licencí na dobu neurčitou, poskytování podpory po dobu neurčitou, dodávka 10 ks terminálů a zaškolení všech uživatelů a klíčových zaměstnanců.
Interne KennungNÚKIBVZ2026030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001