2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociale- en facilitaire dienstverlening gemeentelijke opvang Oekraïners (GOO) gemeente Eindhoven
Beschreibung: De opdracht omvat de dagelijkse begeleiding, veiligheid en het welzijn van circa 1.500 ontheemden, verspreid over ongeveer 12 opvanglocaties en ca.60 individuele woningen. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het bieden van een veilige, ordelijke en respectvolle leefomgeving waarin bewoners zich ondersteund en gehoord voelen. De Opdrachtnemer fungeert als eerste aanspreekpunt bij overlast of calamiteiten en probeert deze zelfstandig op te lossen. Er wordt gewerkt aan het bevorderen van samenleven binnen de opvang en in de directe omgeving, met aandacht voor sociale cohesie en verbinding met de buurt en de stad. Een vertrouwensrelatie met de bewoners is daarbij essentieel, mede gezien hun vaak kwetsbare, complexe en emotioneel beladen omstandigheden. Begeleiding dient daarom actief, cultuursensitief en praktisch van aard te zijn. Meer hierover is te lezen in het beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een openbare aanbesteding met een Europese aankondiging conform het regime voor sociale en andere specifieke (SAS-)diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000