607067-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne panitumumabu dla Oddziału Chemioterapii. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. Minimalny termin ważności asortymentu: 12 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego oraz od umów (kontraktów) z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne KennungZPU/63/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. terminy składania ofert i wniosków o wyjaśnienia treści SWZ są skrócone. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia leków dla pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych świadczonych (udzielanych) przez Zamawiającego. Zamówienie przewidziane jest dla potrzeb konkretnych pacjentów ze wskazaniem do stosowania leków, stanowiących przedmiot zamówienia. Ze względu na życie i zdrowie pacjentów konieczne jest możliwie najszybsze udzielenie zamówienia;
Zentrale Elemente des VerfahrensInformacje o warunkach udziału w postępowaniu O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:- Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia posiadał zezwolenie, licencję, koncesję lub wpis do rejestru działalności regulowanej uprawniające/uprawniającą/uprawniający do obrotu hurtowego produktami leczniczymi (minimum produktami oferowanymi przez Wykonawcę). 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: - Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: - Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. Informacja dotycząca przedmiotowych środków dowodowych: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. Informacje o podmiotowych środkach dowodowych Zamawiający wymaga od Wykonawców następujących podmiotowych środków dowodowych, które Wykonawcy będą zobowiązani złożyć na wezwanie Zamawiającego (nie należy ich składać wraz z ofertą) (zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych): 1) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami i/lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ); 2) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 - 6 ustawy Pzp (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ); 3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 5) oryginał lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem, aktualnego aktu administracyjnego (koncesja, zezwolenie, licencja lub wpisu do działalności regulowanej) uprawniającego do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej, wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (lub równoważnego dokumentu wydanego przez właściwe organy państw członkowskich UE) - Rozdział XII ust. 2 pkt 2 SWZ. Informacja dotycząca zawartości oferty: Ofertę sporządza się na formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ, formularzem asortymentowo-cenowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) oświadczenie (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 2) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 3) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z dokumentów rejestrowych (np.: KRS/CEIDG); 4) (jeśli dotyczy) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 5) (jeśli dotyczy) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne; 6) (jeśli dotyczy) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie). Wszystkie formularze, oświadczenia i dokumenty wymagają formy elektronicznej, podpisanej zgodnie z wskazaniami w SWZ (kwalifikowany podpis elektroniczny). Wszystkie formularze, oświadczenia i dokumenty wymagają formy elektronicznej, podpisanej zgodnie z wskazaniami w SWZ (kwalifikowany podpis elektroniczny) Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPanitumumab
BeschreibungPanitumumab (koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 20mg/ml / opakowanie 5ml i 20ml)
Interne KennungPanitumumab