607071-2026 - Wettbewerb
Polen – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – Przepływomierz powietrza wraz z osprzętem montażowym, przeznaczony do pomiaru masowego strumienia powietrza zasysanego przez silnik spalinowy pojazdu badawczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzepływomierz powietrza wraz z osprzętem montażowym, przeznaczony do pomiaru masowego strumienia powietrza zasysanego przez silnik spalinowy pojazdu badawczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie przepływomierza powietrza wraz z osprzętem montażowym, przeznaczonego do pomiaru masowego strumienia powietrza zasysanego przez silnik spalinowy pojazdu badawczego (silnik benzynowy, zapłon iskrowy, wolnossący). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne KennungACP.251.92.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1353127. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy w wiadomości prywatnej. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. 11 SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu Ofertowym producenta i model oferowanego urządzenia. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z minimalnymi parametrami i wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdz. 7 SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. 24 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
LosLOT-0001