See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Analytisch IVD systeem
Beschreibung: Het LUMC is voornemens een opdracht te gunnen aan Roche Diagnostics Nederland B.V., gevestigd aan de Transistorstraat 41, 1322 CK te Almere, voor de levering, installatie en ingebruikname van een in duplo (redundant) uitgevoerd analytisch IVD systeem voor het verrichten van metingen op het gebied van klinische chemie, immunochemie en ISE en pre-analyse apparatuur. Het systeem zal worden ingezet binnen het klinisch chemisch en hematologisch laboratorium ten behoeve van de afdeling Klinische Chemie en Laboratoriumgeneeskunde (KCL), specifiek voor het dependentielaboratorium op de locatie Alrijne Ziekenhuis te Leiderdorp. 1
Interne Kennung: L-EU-26-11
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1