See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Rakowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Rakowiec. W związku z obszernym i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia został on zamieszczony w załączniku nr 7 do SWZ, który jest dostępny pod adresem https://gminasiedlce.logintrade.net/.
Vorherige Bekanntmachung: 397746-2026
Interne Kennung: OZF.271.28.2026.PJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001