607092-2025 - Ergebnis
Tschechien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Pořízení vybavení – Charita Jeseník
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení vybavení – Charita Jeseník
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení vybavení do Domova pokojného stáří sv. Františka v Javorníku, Domova pokojného stáří sv. Hedviky ve Vidnavě a Charitního domu sv. Anežky ve Vidnavě, zejména se jedná o elektrická polohovatelná lůžka, matrace, hrazdy s rukojetí, evakuační podložky, stoly, židle, skříně, noční stolky, polohovací podložky, zvedáky, polohovací toaletní a sprchovací křeslo apod. Zadavatel upozorňuje, že vybrané položky poptávaného vybavení spadají do kategorie zdravotnických prostředků ve smyslu zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro.
Interne Kennung042-07-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192100 Medizinische Betten, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 39100000 Möbel, 39143112 Matratzen
5. Los
LosLOT-0001