607101-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Onderhoud Rollend Materieel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud Rollend Materieel
BeschreibungHet betreft het huidige Rollend Materieel. Opdrachtgever wil per perceel, zes percelen, een Raamovereenkomst sluiten met de geselecteerde Opdrachtnemers, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoen aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 315.000,- exclusief btw.
Interne Kennung2025-204
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWerktuigdragers, trekkers, onkruidverdelgers etc.
BeschreibungZie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 70.000,- exclusief btw.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen-
LosLOT-0002
TitelTractoren en aanbouwwerktuigen.
BeschreibungZie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 50.000,- exclusief btw.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelMaaimachines.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelGraafmachines.
BeschreibungZie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 30.000,- exclusief btw.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelElektrische transporters.
BeschreibungZie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 15.000,- exclusief btw.
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelVeegmachines.
BeschreibungZie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 100.000,- exclusief btw.
Interne Kennung6