See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge upravljanja projektom za projekt REGIONALNI VODOOPSKRBNI SUSTAV ZAGREBAČKE ŽUPANIJE-ZAGREB ISTOK
Beschreibung: Predmet nabave su usluge upravljanja projektom za projekt REGIONALNI VODOOPSKRBNI SUSTAV ZAGREBAČKE ŽUPANIJE-ZAGREB ISTOK nad aktivnostima 1-10 kako je navedeno u Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: E-VVU-1-2019
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000