2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwareoplossing uitvoering belastingtaken
Beschreibung: De opdracht omvat de levering en implementatie van een softwareoplossing inclusief technisch beheer voor de uitvoering van belastingtaken. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket voor gemeente Capelle aan den IJssel. Na marktverkenning is geconcludeerd dat slechts 1 partij aan de vereisten voldoet. Verdere toelichting is opgenomen is de bijgevoegde motivatie. Het gaat om een periode van 6 jaar met een optie tot verlenging van 2 x 1 jaar.
Interne Kennung: 2024.013
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat de levering en implementatie van een softwareoplossing inclusief technisch beheer voor de uitvoering van belastingtaken. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket voor gemeente Capelle aan den IJssel. 6 jaar met optie tot verlenging van 2 x 1 jaar
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024.013
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1