607108-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Prevzem digestata kot produkta iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana z oznako 19 06 04 za obdobje 24 mesecev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevzem digestata kot produkta iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana z oznako 19 06 04 za obdobje 24 mesecev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je prevzem, odvoz in nadaljnja obdelava digestata s številko odpadka 19 06 04, ki nastaja pri mehansko-biološki obdelavi komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana, za obdobje 24 mesecev. Ocenjena količina znaša 22.000 ton in za naročnika ni zavezujoča.
Interne Kennung: VKS-139/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551386