2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trzech komór fitotronowych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech komór fitotronowych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 2 osób) w zakresie obsługi sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój nr 167A. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.102.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5B10.291.1.102.2026.MK