See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1: Dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra, Część nr 2: Dostawa końcówek do pipet, Część nr 3: Dostawa butelek do hodowli komórkowej.
Vorherige Bekanntmachung: 261226-2026
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1: Dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra.
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026 - Część nr 1