See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere , revizii si reparare aparatura medicala, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Defibrilator Corpuls 3
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficiarului, precum si furnizarea de piese de schimb pentru acestea. In conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32581130 Datenübertragungskabel für besondere Zwecke, 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Defibrilator X Series Zoll
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficiarului, precum sii furnizarea de piese de schimb pentru acestea. In conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Defibrilator Cardiac Science Powerheart
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficiarului , precum si furnizarea de piese de schimb pentru acestea . In conformitate cu cerintele caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Defibrilator FRED SCHILLER EASY
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Mindray
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficiarului , precum si furnizarea de piese de schimb pentru acestea. In conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Los: LOT-0006
Titel: Aspirator de secretii WEINMANN Accuvac
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Aspirator de secreții BOSCAROL
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ventilator ZOLL
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficiarului, precum si furnizarea de piese de schimb pentru acestea. In conformitate cu cerintele caietul de sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Ventilator OXYLOG DRAGER 2000 (PLUS)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Injectomat AGILIA
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Injectomat ALARIS
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala ale beneficiarului, precum si furnizarea de piese de schimb pentru acstea . In conformitate cu cerintele caietul de sarcini.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Injectomat BBRAUN
Beschreibung: Prestarea de servicii de intretinere, revizii si reparare aparatura medicala, ale beneficarului, precum si furnizarea de piese de schimb pentru acestea. In conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0013
Titel: Încălzitor perfuzii BIEGLER + SPENCER
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Defibrilator ZOLL AED 3 BLS
Interne Kennung: 14