Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
607117-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Opracowanie i wdrożenie zmian w Systemie ROLMApp oraz opracowanie i wdrożenie Platformy pn. Branżowa Baza Wsparcia Rolnictwa
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie i wdrożenie zmian w Systemie ROLMApp oraz opracowanie i wdrożenie Platformy pn. Branżowa Baza Wsparcia Rolnictwa
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu wspomagającego decyzję rolnika dot. planowania i prowadzenia produkcji rolnej, zintegrowanego z mobilnym centrum diagnostycznym gleby "ROLMApp" oraz zbudowane i wdrożone nowoczesne cyfrowego centrum wiedzy w formule platformy internetowej, dedykowanej dla producentów rolnych i przedsiębiorców działających na rynku rolnym. 2. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl .Platforma eZamawiający (Market Planet), bezpośredni adres postępowania: https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/314473/notice/public/details
Internal identifier: OR-D-III.272.81.2026.AP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 72262000 Software development services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72268000 Software supply services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu wspomagającego decyzję rolnika dot. planowania i prowadzenia produkcji rolnej, zintegrowanego z mobilnym centrum diagnostycznym gleby "ROLMApp" oraz zbudowane i wdrożone nowoczesne cyfrowego centrum wiedzy w formule platformy internetowej, dedykowanej dla producentów rolnych i przedsiębiorców działających na rynku rolnym.
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72268000 Software supply services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72611000 Technical computer support services, 72262000 Software development services