607121-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse – Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa autobusu jednego na potrzeby dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Klonowa ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Klonowa ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121500 Reisebusse
Menge1 Stück