See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj ITS v Brně, 4. etapa: Dopravní informační centrum Brno - 3. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rozšíření a modernizace dopravního informačního centra (DIC-3), které bude plně odpovídat požadavkům Technických podmínek TP 172 – Dopravní informační centra – požadavky na výměnu, zpracování a distribuci dat a informací, schválených Ministerstvem dopravy ČR v platném znění, a rovněž směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2023/2661 ze dne 22.11.2023, kterou se mění směrnice 2010/40/EU o rámci pro zavedení inteligentních dopravních systémů v oblasti silniční dopravy a pro rozhraní s jinými druhy dopravy. Modernizované dopravní informační centrum bude poskytovat aktuální informace o dopravní situaci, nehodách a dalších relevantních událostech, umožní rychlejší a přesnější reakce na dopravní události, což povede k plynulejší a bezpečnější dopravě a umožní propojení s Národním dopravním informačním centrem se sídlem v Ostravě (dále jen „NDIC“) a implementaci dat správců komunikační sítě. V rámci plnění této veřejné zakázky bude řešena dodávka a instalace softwarového systému, který bude zpracovávat různé telematické informace a různými způsoby je sdělovat veřejnosti, dále dodávka HW, zajištění profylaktického servisu, zaškolení obsluhy včetně zkušebního provozu, jakož i další související plnění dle zadávacích podmínek. Součástí řešení systému DIC-3 bude také modul pro expertní hodnocení dopravy a optimalizaci řízení dopravy na světelně signalizačních zařízeních na křižovatkách města Brna
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72310000 Datenverarbeitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000003