2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek voor levering van voedingsmiddelen, maaltijden en courante boodschappen
Beschreibung: Welzijnsvereniging KINA p.v. is een vereniging van, voor en door 26 OCMW's uit het arrondissement Antwerpen. Als welzijnsvereniging is KINA onderworpen aan het decreet lokaal bestuur, meer bepaald deel III, titel IV, hoofdstuk II. Bijgevolg is de wetgeving inzake overheidsopdrachten van toepassing op de organisatie. Voor haar noodopvangdiensten heeft KINA nood aan een betrouwbare levering van voeding, bereide maaltijden en courante boodschappen. Daarnaast omvat de opdracht ook de levering van een beperkt assortiment voedingswaren en courante producten voor de algemene werking van de organisatie en het voorzien van vergaderingen. Met deze opdracht wenst KINA een leverancier aan te stellen die kwaliteitsvolle producten levert aan een marktconforme en competitieve prijs, met een betrouwbare en flexibele dienstverlening die aansluit bij de dagelijkse werking en de wisselende behoeften van de organisatie.
Interne Kennung: 202609
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 202609 - 1
Interne Kennung: 1