607150-2026 - Ergebnis
Ungarn – Gebäudereinigung – Takarítási feladatok ellátása 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarítási feladatok ellátása 2026-2028
Beschreibung: A 2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9. szám alatti 3 verseny medencés Gödöllő Városi és Térségi Uszoda takarítása. A létesítmény alapterülete 7800 m2, melyből az uszodatér és közvetlenül hozzákapcsolódó kiszolgáló helyiségek alapterülete 6500 m2. Az üzemeltető részéről alapvető elvárásként fogalmazódik meg a létesítmények, illetve a berendezési tárgyak állagának hosszú távú megőrzése és a területen dolgozó munkatársainak és vendégeknek egészséges és jó környezetet biztosító tisztaság folyamatos fenntartása. Az ajánlattevő a munkavégzés során köteles betartani az érvényben lévő munka és tűzvédelmi előírásokat, valamint a vonatkozó szakmai előírásokat irányelveket (MATISZ). A takarítási feladatok végrehajtásához szükséges tisztítószereket, eszközöket, gépeket, valamint a higiéniai termékeket a vállalkozó a megfelelő jogszabályok szerint biztosítja. A vállalkozó vállalja, hogy a meghatározott időrendi beosztásnak megfelelően és az ott megadott intervallumokban hajtja végre a szükséges napi, heti, havi, féléves és ügyeleti takarítási feladatokat, valamint a kabinos szolgáltatásokat. Betegség vagy egyéb távollét esetén vállalkozó a takarítószemélyzet helyettesítését köteles biztosítani. Részletes takarítási feladatok: Irodák, recepció, előtér, egyéb bérlemények Napi takarítás • Szőnyegek, szőnyegpadló porszívózása • Padozat teljes felületének seprése és vegyszeres felmosása • Berendezési tárgyak szabadon hagyott felületeinek letörlése • Felszerelési tárgyak (pl.: asztalok, székek) letörlése • Szemetes kosarak kiürítése, fertőtlenítő tisztítása, hulladékgyűjtő helyre történő szállítása • Székek és asztallábak letörlése • Ajtók, ablakok kilincs körüli tisztítása • Kapcsolók, konnektorok tisztítása Heti takarítás • Pókhálók eltávolítása • Képkeretek, fogasok, kapcsolók, ablakpárkányok letörlése • Poroltók, tűzszekrények, tűzjelző kézi állomások (falra szerelt) portalanítása • Szegélyek portalanítása Féléves takarítás • Üvegfelületek vegyszeres tisztítása • Függönyök le-és felszerelése, mosása • Bútorok, berendezési tárgyak, roletták takarítása, kárpittisztítása • Lámpabúrák vegyszeres lemosása • Padozat teljes felületének gépi vegyszeres felmosása • Szőnyegek, szőnyeg padló vegyszeres gépi tisztítása • Szellőzők és légtechnikai rácsok portalanítása Szociális helyiségek, wellness részleg (WC-k, öltözők, kabinok, zuhanyzók, konyhák) Napi takarítás • Alapterület seprése és vegyszeres felmosása • WC kagylók, pissoárok, külső lemosása, belső felület tisztítása, öblítése, fertőtlenítése • Szaniterek és egyéb berendezési tárgyak vízkőmentesítése • Mosdók, külső-belső tisztítása • Tükrök, pipere polcok tisztítása • Hulladékgyűjtők ürítése, fertőtlenítése • Higiéniai termékek kihelyezése • Szaunák fertőtlenítése és takarítása • Öltöző szekrények nedves törlése Heti takarítás • Pókhálók eltávolítása • Képkeretek, fogasok, kapcsolók, ablakpárkányok letörlése • Kapcsolók, konnektorok tisztítása • Padlóösszefolyók manuális és vegyszeres takarítása • Fajanszok, csaptelepek, zuhanyzók vízkőmentesítése • WC kefe tartók vizes, vegyszeres tisztítása, szükség esetén kiürítése, fertőtlenítése Féléves takarítás • Üvegfelületek vegyszeres tisztítása • Nyílászárók külső-belső tisztítása, keretek tisztítása • Padozat teljes felületének gépi vegyszeres felmosása • Fajanszok, csaptelepek, zuhanyzók vízkőmentesítése, csempék teljes felületének lemosása • Penész manuális és vegyszeres eltávolítása Közlekedők, aula, folyosók, lépcsőházak Napi takarítás • Padozat teljes felületének seprése és vegyszeres felmosása • Szőnyegek porszívózása • Szemetes kosarak kiürítése, fertőtlenítő tisztítása • Radiátorok, bútorok, ablakpárkányok letörlése • Bejárati, átjáró és csapóajtók üvegfelületeinek tisztítása Heti takarítás • Pókhálók eltávolítása • Korlátok takarítása • Radiátorok, bútorok, párkányok letörlése • Üvegfelületek ujjlenyomat és szennyeződés mentesítése Féléves takarítás • Üvegfelületek vegyszeres tisztítása • Nyílászárók külső-belső tisztítása, keretek tisztítása • Armatúrák vegyszeres tisztítása • Padozat teljes felületének gépi vegyszeres felmosása Medenceterek Napi takarítás • Padozat teljes felületének seprése és vegyszeres felmosása gépi eljárással • Lelátók padozatának seprése és vegyszeres felmosása • Lelátó székek nedves törlése • Berendezési tárgyak szabadon hagyott felületeinek letörlése • Szemetes kosarak kiürítése, fertőtlenítő tisztítása, hulladékgyűjtő helyre történő szállítása • Ajtók, ablakok kilincs körüli tisztítása • Kapcsolók, konnektorok tisztítása Heti takarítás • Pókhálók eltávolítása • Korlátok takarítása • Radiátorok, bútorok, párkányok letörlése • Medencetér réslefolyóinak és összefolyóinak manuális és vegyszeres takarítása • Vízkő és klór lerakódások rendszeres eltávolítása Féléves takarítás • Üvegfelületek vegyszeres tisztítása • Nyílászárók külső-belső tisztítása, keretek tisztítása • Armatúrák vegyszeres tisztítása • Padozat teljes felületének gépi vegyszeres felmosása • Rajtkövek vegyszeres tisztítása Üvegfelületek takarítása • Napi: Szennyezett üvegfelületek takarítása szükség szerint • Havi: Üvegfelületek külső és belső takarítása 2 méter magasságig • Féléves: Az épület összes üvegfelületének külső és belső takarítása szükség szerint állvány vagy alpintechnika alkalmazásával Létesítmény körüli területek Napi takarítás • Dohányzásra kijelölt hely tisztántartása, hamutartók ürítése, áttörlése • Padok, pihenő helyek seprése, darabos szemét összegyűjtése • Szemétgyűjtő edények ürítése Heti takarítás • Lépcsők, teraszok seprése, darabos szemét összegyűjtése • Padok, pihenő helyek felületének tisztítása létesítmény alapterülete: 7800 m2 takarítás módja: kézi, gépi, napi takarítás ideje: hétfőtől – vasárnapig 22.00 – 06.00 ügyeleti munkarend: hétfőtől – vasárnapig 06.00 – 22.00 óráig ügyeleti létszám: 4 fő.
Vorherige Bekanntmachung: 372048-2026
Interne Kennung: EKR001012042026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001012042026/1
Menge: 7 800 Quadratmeter