2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na potrzeby, którego sporządzono niniejszy dokument (dalej również: „Postępowanie”) jest: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 9/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 P.z.p., przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa fabrycznie nowej mobilnej samojezdnej przerzucarki bramowej do kompostu na podwoziu gąsienicowym 1.Przerzucarka fabrycznie nowa, kompletna, wraz z osprzętem – rok produkcji 2026. 2.Urządzenie nie może być prototypem, musi posiadać deklarację zgodności CE. 3.Przeznaczenie – przerzucanie, przetwarzanie i formowanie pryzm kompostowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 9/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42000000 Industrial machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001