See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-48/26 Sukcesywna dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu lub w inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Poznania, z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu lub w inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Poznania, z podziałem na 2 części. Część 1 - dostawa końcówek do pipet automatycznych Część 2 - dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia). 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 442506-2026
Interne Kennung: PN-48/26 Sukcesywna dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu lub w inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Poznania, z podziałem na 2 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026- 129660.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu lub w inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Poznania, z podziałem na 2 części, cz.1
Beschreibung: Część 1 - dostawa końcówek do pipet automatycznych.
Interne Kennung: PN-48/26 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych dla jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu lub w inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Poznania, z podziałem na 2 części, cz. 2
Beschreibung: Część 2 -dostawa końcówek do pipet i pipet automatycznych.
Interne Kennung: PN-48/26 część 2