60716-2026 - Ergebnis
Tschechien – Polymerase Kettenreaktion (PCR) – VZ0224988: Multiplexní PCR systém - zápůjčka vč. dodávky spotřebního materiálu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ0224988: Multiplexní PCR systém - zápůjčka vč. dodávky spotřebního materiálu
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zápůjčka 1 ks Multiplexní PCR systém vyšetření se zárukou za jakost a plnou provozuschopnost min. po dobu plnění smlouvy včetně dodávek potřebného spotřebního materiálu, provádění periodických bezpečnostně technických kontrol a kalibrace zařízení. Bude se jednat o nové, nerepasované, nepoužité plně funkční a kompletní zdravotnické přístroje včetně příslušenství či technologií poskytované výrobcem a spolu se všemi právy nutnými k jeho řádnému a nerušenému užívání včetně odborné montáže, instalace, uvedení do plného provozu a včetně instruktáže personálu. Dodávka, instalace a uvedení zařízení do provozu v sídle zadavatele musí být provedeny v souladu s platnými právními předpisy ČR a normami a dle obecně závazných předpisů a doporučených metodik výrobce. Součástí plnění bude provádění všech validací nebo PBTK (periodických bezpečnostně technických kontrol) dodaného zdravotnického přístroje stanovených právními předpisy a výrobcem (dle zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích, v platném znění a jeho prováděcích předpisů), včetně jeho případné kalibrace či ověřování měřidel (dle zákona č. 505/1990 Sb., o metrologii, v platném znění a jeho prováděních předpisů) a dodávky potřebného spotřebního materiálu případně dalších služeb potřebných k provozu dodávaného zařízení po dobu 84 měsíců ode dne dodání zařízení při předpokládaném vytížení zařízení popsaném v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Technické požadavky na dodávaný přístroj jsou pak specifikovány v Příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung13/2025/OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR)
5. Los
LosLOT-0001