607162-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sieciowych modułów bezpieczeństwa HSM.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest zakup dwóch sieciowych, sprzętowych modułów bezpieczeństwa HSM (ang. Hardware Security Modules) wraz z komponentami umożliwiającymi ich zdalne zarządzanie i obsługę z wykorzystaniem dwuskładnikowego uwierzytelniania. Przedmiot Zamówienia powinien zostać dostarczony wraz z pełnym wsparciem technicznym realizowanym przez producenta urządzeń na okres 5 lat liczonym od daty dostarczenia urządzeń do Zamawiającego.
Interne KennungZ.261.33.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001