607178-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Versicherungen – AOV verzekering Gemeente Leudal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAOV verzekering Gemeente Leudal
BeschreibungHet doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2027. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2025, 308 werknemers in dienst. Het ongemaximeerde SV-loon van Opdrachtgever in 2025 bedraagt € 15.676.095,81
Interne Kennung1037120
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Title: AOV verzekering Gemeente Leudal
Internal identifier: 1037120
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1