2. Verfahren
Verfahren
Titel: NS Business card met abonnement
Beschreibung: Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is voornemens een overeenkomst af te sluiten met de NS met betrekking tot het afnemen van NS Business cards met abonnement. Enkel bij de NS kunnen Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: NS Businesscard met abonnement
Beschreibung: Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is voornemens een overeenkomst af te sluiten met de NS met betrekking tot het afnemen van NS Business cards met abonnement. Enkel bij de NS kunnen Business cards met abonnementen worden afgenomen. Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en publiceert daarom een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie.
Interne Kennung: 1