2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych (Zamówienie z podziałem na 5 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, higieny i estetyki oraz naczyń i sztućców biodegradowalnych z podziałem na pięć części: 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa profesjonalnych środków czystości; 2) Część nr 2: Dostawa artykułów gospodarczych; 3) Część nr 3: Dostawa naczyń jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 4) Część nr 4: Dostawa sztućców jednorazowego użytku (biodegradowalnych); 5) Część nr 5: Dostawa kubków jednorazowego użytku (biodegradowalnych). 3. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1A do SWZ - dot. części nr 1, zał. nr 1B do SWZ - dot. części nr 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. dot. części nr 3,4,5 stanowi załącznik nr 5 SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) . 4. Zamawiający w odniesieniu do części nr 3,4,5 wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdz. XII niniejszej SWZ wraz z ofertą, jednocześnie zastrzegając, iż przedmiotowe środki dowodowe, tj. wypełniony druk oświadczenia Wykonawcy (załącznik nr 7A, 7B i 7C do SWZ) nie podlegają uzupełnieniu. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 5) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 374911-2026
Interne Kennung: ZP/40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Dostawa profesjonalnych środków czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa profesjonalnych środków czystości; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1A do SWZ - dot. części nr 1. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2 Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 20 listopada 2026 r. 5. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 6. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1 7. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Dostawa artykułów gospodarczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa artykułów gospodarczych; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa Formularz kalkulacji ceny ofertowej: zał. nr 1B do SWZ - dot. części nr 2. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2 Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 20 listopada 2026 r. 5. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 6. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2 7. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Dostawa naczyń jednorazowego użytku biodegradowalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa naczyń jednorazowego użytku biodegradowalnych; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa : zał. nr 5 do SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) . - dot. części nr 3. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5 oraz m. Misko, ul. Sandomierska 20
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39222110 Einwegbesteck und -teller
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2 Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 20 listopada 2026 r. 5. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 6. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3 7. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Dostawa sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa : zał. nr 5 do SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) - dot. części nr 4. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5 oraz w m. Nisko, ul. Sandomierska 20
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2 Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 20 listopada 2026 r. 5. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 6. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4 7. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Dostawa kubków jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 5 jest dostawa kubków jednorazowego użytku; 2. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 3. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 4. Opis przedmiotu zamówienia określa : zał. nr 5 do SWZ (Wymagania eksploatacyjno – techniczne - WET) - dot. części nr 5. 5. Miejscem dostawy jest: magazyn znajdujący się w: m. Rzeszów, ul. Lwowska 5 oraz m. Nisko, ul. Sandomierska 20
Interne Kennung: Część nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2 Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie i ilości określonych w Formularzu kalkulacji ceny ofertowej. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizację zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do złożenia oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednorazowo. Ostatnie oświadczenie w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający złoży w terminie do 20 listopada 2026 r. 5. Zamawiający zastrzega, iż dostawa objęta prawem opcji musi być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego, w tym w zakresie ceny jednostkowej. Termin dostawy towaru w ramach prawa opcji wynosi 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji. 6. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5 7. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.