2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfsvoering systemen (HR & ERP)
Beschreibung: De opdracht betreft een Enterprise Resource Planning Platform (ERP) en een Human Resources (HR) Platform. Het gaat hierbij om de inkoop van een dienst, omdat het gaat om het ter beschikking stellen van de licenties/gebruiksrechten, het implementeren en het hosten, housing, beheren en onderhouden van het ERP- en HR-Platform. Perceel 1 HR Platform: Zie paragraaf 2.4.1 Perceel 2 ERP Platform: Zie paragraaf 2.4.2
Interne Kennung: TiU/HR05926 en TiU/FC05526
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedingsprocedure kent twee fases: - Selectiefase: in deze fase dienen de Gegadigden hun aanmelding in op basis waarvan Tilburg University de geschiktheid van de Gegadigden beoordeelt. Deze beoordeling vindt per perceel plaats op grond van de uitsluitingsgronden, de geschiktheidseisen en de selectiecriteria. - Gunningsfase: de geselecteerde Gegadigden ontvangen na afloop van de bezwaarperiode zonder bezwaar, de uitnodiging tot inschrijving in de gunningsfase, op grond waarvan de inschrijving dient te worden opgesteld en ingediend. In deze tweede fase krijgen de inschrijvers de gelegenheid om in een individuele sessie vragen te stellen en mogelijke oplossingsrichtingen en de prijs(opbouw) te bespreken. Het gunningscriterium dat Tilburg University in de gunningsfase van de aanbestedingsprocedure hanteert is de inschrijving met de beste prijs – kwaliteitverhouding. Tilburg University behoudt zich het recht voor om in de gunningsfase een trechtering op te nemen (dat wil zeggen het tussentijds laten afvallen van inschrijvers). In de uitnodiging tot inschrijving wordt dit proces nader beschreven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Human Resources Platform
Beschreibung: De opdracht betreft een Human Resources (HR) Platform. Zie paragraaf 2.3.1. Perceel 1 HR Platform: Zie paragraaf 2.4.1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1: - Wijziging dienstverlening Payroll (zie paragraaf 2.5.1.1) - Learning Management Systeem (zie paragraaf 2.5.1.2)
Los: LOT-0002
Titel: ERP Platform
Beschreibung: De opdracht betreft een Enterprise Resource Planning Platform (ERP). Zie paragraaf 2.3.2 Perceel 2 ERP Platform: Zie paragraaf 2.4.2
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme