2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej na lata 2025-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia zostały ujęte w: - załączniku nr 5 – Projektowanych Postanowieniach Umowy; - załączniku nr 6 – opis przedmiotu zamówienia; - załączniku nr 6A – warunki fakultatywne - załączniku nr 6B – opis ryzyka / informacje o Zamawiającym - załączniku nr 6C – informacja o szkodowości - załączniku nr 6D – wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia - załączniku nr 6E - scenariusz rozwoju zdarzeń w czasie pożaru - załączniku nr 6G - zaświadczenia szkodowe.
Interne Kennung: PN/21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania i zasady realizacji zamówienia zostały ujęte w: - załączniku nr 5 – Projektowanych Postanowieniach Umowy; - załączniku nr 6 – opis przedmiotu zamówienia, - załączniku nr 6A – warunki fakultatywne, - załączniku nr 6B – opis ryzyka / informacje o Zamawiającym, - załączniku nr 6C – informacja o szkodowości, - załączniku nr 6D – wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia, - załączniku nr 6E - scenariusz rozwoju zdarzeń w czasie pożaru, - załączniku nr 6G - zaświadczenia szkodowe.