See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatów UKG i aparatu USG do monitorowania dostępów naczyniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów UKG i aparatu USG do monitorowania dostępów naczyniowych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 355933-2026
Interne Kennung: 53/EZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112100 Echokardiograf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Aparat UKG wysokiej klasy do badań przezprzełykowych dorosłych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparat UKG wysokiej klasy do badań przezprzełykowych dorosłych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: 53/EZP/26- Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Aparat UKG wysokiej klasy do badań przezprzełykowych dorosłych i dzieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparat UKG wysokiej klasy do badań przezprzełykowych dorosłych i dzieci szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: 53/EZP/26- Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Aparatów UKG wysokiej klasy do kwalifikacji pacjentów do zabiegów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów UKG wysokiej klasy do kwalifikacji pacjentów do zabiegów szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: 53/EZP/26- Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- Aparat USG do monitorowania dostępów naczyniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG do monitorowania dostępów naczyniowych szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: 53/EZP/26- Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage