2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modrozelená infrastruktura – projekční a související práce
Beschreibung: Služby související s přípravou a realizací modrozelené infrastruktury v lokalitě ČSA (dále jen „MZI“): a) vypracování návrhu stavby včetně analýzy území a průzkumů; b) vypracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru MZI včetně zajištění pravomocného povolení záměru MZI; c) vypracování dokumentace pro provedení záměru MZI a soupisu prací a dodávek podle vyhlášky č. 169/2016 Sb.; d) spolupráce se Zadavatelem v rámci zadávacího (zadávacích) řízení, v němž (nichž) bude (budou) vybírán(i) dodavatel(é) vlastní MZI; e) autorský dozor při realizaci MZI.
Interne Kennung: 3/2025 VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001