2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego w 2027 r. w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2027 roku około 200 000 litrów oleju opałowego lekkiego (w tym 50 000 litrów podstawa i 150 000 litrów opcja) do celów grzewczych w rejonie działania 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku. Olej opałowy lekki (Kod CPV: 09135100-5) powinien spełniać wymagania określone w normie PN-C-96024:2020-12.
Interne Kennung: 68/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń