2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem oraz defibrylatora z wyposażeniem dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Beschreibung: Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem oraz defibrylatora z wyposażeniem dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, wyposażenie oraz warunki gwarancji i serwisu określa Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ, a warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 4_dla Pakietu 1 i Pakietu 2 do SWZ
Interne Kennung: IZP.2411.172.2026.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1_Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Pakiet 1_ Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania 2 szt. aparatów EKG, wraz z wyposażeniem, oprogramowaniem, wymaganymi licencjami, integracją z istniejącą infrastrukturą informatyczną Zamawiającego, przeszkoleniem personelu oraz zapewnieniem gwarancji i serwisu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagania dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych, wyposażenia, kompatybilności, integracji z systemami HIS/RIS/PACS, gwarancji, serwisu, dostawy, instalacji, uruchomienia i szkolenia, określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – parametry wymagane i oceniane. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu OPZ model oferowanego aparatu EKG oraz parametry techniczne i funkcjonalności oferowanego rozwiązania, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 4_Pakiet 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kompletności i wzajemnej kompatybilności wszystkich zaoferowanych elementów rozwiązania, w tym aparatów EKG, wyposażenia, oprogramowania i wymaganych licencji, oraz ich prawidłowego współdziałania z istniejącą infrastrukturą informatyczną Zamawiającego, w zakresie określonym w OPZ, bez konieczności dokonywania przez Zamawiającego dodatkowych zakupów lub inwestycji niezbędnych do uruchomienia i prawidłowego użytkowania przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2_Zakup defibrylatora z wyposażeniem
Beschreibung: Pakiet 2_Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego defibrylatora z wyposażeniem, wraz z dostawą, instalacją, montażem uruchomieniem oraz przeszkoleniem użytkowników w zakresie jego obsługi. Oferowane urządzenie musi spełniać wymagania techniczne i funkcjonalne określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), w szczególności w zakresie defibrylacji manualnej i AED, kardiowersji, monitorowania EKG, SpO₂ i NIBP, stymulacji oraz wyposażenia dodatkowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, wyposażenie oraz warunki gwarancji i serwisu określa Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ, a warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 4_pakiet 2 do SWZ niezbędnych do uruchomienia i prawidłowego użytkowania przedmiotu zamówienia.