607255-2026 - Wettbewerb
Polen – Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na produkcji 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungMGW/5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelProdukcja, montaż oraz postprodukcja filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na produkcji 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. 2.2 Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 92110000-5 – Produkcja filmów wideo i kinowych oraz podobne usługi. 2.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ.
607255-2026 - Competition
Poland – Motion picture and video tape production and related services – Produkcję 10 filmów edukacyjnych poruszających tematy wystawy stałej.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MGW/5/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92110000 Motion picture and video tape production and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001