2. Verfahren
Verfahren
Titel: Helpdeskfunctie NIPA
Beschreibung: In de Provinciewet, de Gemeentewet, de Waterschapswet en de Wet openbare lichamen BES is de plicht tot verrekenen van eventuele neveninkomsten van actief dienende, voltijds politieke ambtsdragers opgenomen. De wijze waarop gegevens over neveninkomsten moeten worden verstrekt en de gevolgen van het niet verstrekken van deze gegevens, zijn geregeld in de rechtspositiebesluiten. De verrekening wordt met behulp van een applicatie uitgevoerd door het bestuursorgaan (of de bestuursorganen) waar de politieke ambtsdrager in het voorgaande kalenderjaar werkzaam is of is geweest. De aan te besteden opdracht betreft het voorzien in een helpdesk waar vragen van contactpersonen en politieke ambtsdragers met betrekking tot het uitvoeren van de berekening van de neveninkomsten van deze decentrale politieke ambtsdragers ten behoeve van de verrekening van de inkomsten uit de niet-ambtsgebonden nevenfuncties worden beantwoord. De overeenkomst duurt maximaal 12 jaar en is qua omvang €70.000-€80.000 per jaar. De maximale omvang komt daarmee op €960.000
Interne Kennung: 201865002.001.132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253100 Help-Desk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1