See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: – na obszarze Gminy Szemud i/lub Gminy Żukowo i/lub Gminy Wejherowo i/lub Miasta Rumi, – łączących Gminę Szemud i/lub Gminę Żukowo i/lub Gminę Wejherowo i/lub Miasto Rumia z miastami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Gdańsk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej, zgodnie z rozkładami jazdy przygotowywanymi przez Zamawiającego, na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Gminy Szemud i/lub Gminy Żukowo i/lub Gminy Wejherowo i/lub Miasta Rumi, - łączących Gminę Szemud i/lub Gminę Żukowo i/lub Gminę Wejherowo i/lub Miasto Rumia z miastami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Gdańsk (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: Z, 85, 171, 191, 193, 288). Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: - autobusy SN – 3.566.900 wozokm, - autobusy PN – 5.990.300 wozokm. 2. Usługi mają być świadczone autobusami miejskimi, spełniającymi wymagania Zamawiającego dotyczące ich parametrów techniczno-użytkowych oraz wyposażenia, określone w Załączniku nr 1 - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz szczegółowo we Wzorze Umowy stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ, w wymaganej przez Zamawiającego liczbie nie mniejszej niż: - 6 autobusów typu SN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, - 9 autobusów typu PN, w tym maksymalnie 8 w ruchu.
Vorherige Bekanntmachung: 195872-2026
Interne Kennung: ZKM/ZP/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej, zgod-nie z rozkładami jazdy przygotowywanymi przez Zamawiającego, na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Gminy Szemud i/lub Gminy Żukowo i/lub Gminy Wejherowo i/lub Miasta Rumi, - łączących Gminę Szemud i/lub Gminę Żukowo i/lub Gminę Wejherowo i/lub Miasto Rumia z miastami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Gdańsk (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: Z, 85, 171, 191, 193, 288). Usługi mają być świadczone autobusami miejskimi, spełniającymi wymagania Zamawiającego do-tyczące ich parametrów techniczno-użytkowych oraz wyposażenia, określone w pkt. 4 OPZ oraz szczegółowo we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, w wymaganej przez Zama-wiającego liczbie nie mniejszej niż: - 6 autobusów typu SN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, - 9 autobusów typu PN, w tym maksymalnie 8 w ruchu. 2. Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia - autobusy SN – 3.566.900 wozokm, - autobusy PN – 5.990.300 wozokm. 3. Okres realizacji zamówienia - 108 miesięcy, - rozpoczęcie świadczenia usług nie później niż 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.10.2027. 4. Świadczenie usług realizowane ma być autobusami miejskimi (kategoria M3, klasa I) niskopodłogowymi, typu: • SN – o długości od 11,01 m do 13,50 m, • PN – o długości od 17,50 m, spełniającymi (bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego): • warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.) oraz • parametry techniczno-użytkowe określone w OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)