See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie AMW OR w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowościach Poznań, ul. Głuszyna 232, ul. Głuszyna 206 oraz Witkowo, ul. Magnoliowa 3A, ul. Magnoliowa 3B, ul. Magnoliowa 3C. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OP.2610.342.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 232
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Poznań, ul. Głuszyna 232. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 1 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Poznań, ul. Głuszyna 232
Los: LOT-0002
Titel: 2 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku handlowo – usługowego w m. Poznań, ul. Głuszyna 206
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Poznań, ul. Głuszyna 206. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 2 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku handlowo – usługowego w m. Poznań, ul. Głuszyna 206
Los: LOT-0003
Titel: 3 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3A
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Witkowo, ul. Magnoliowa 3A 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3A
Los: LOT-0004
Titel: 4 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3B
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Witkowo, ul. Magnoliowa 3B 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3B
Los: LOT-0005
Titel: 5 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji i dostawy paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków znajdujących się w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu w miejscowości Witkowo, ul. Magnoliowa 3C 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 5 część zamówienia_Dostawa gazu ziemnego do budynku mieszkalnego w m. Witkowo, ul. Magnoliowa 3C