2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open House - Ontzorgingsprogramma klein mkb
Beschreibung: Met dit programma beoogt Opdrachtgever kleine MKB-ondernemingen in de provincie Zeeland te ondersteunen bij het toekomstbestendig maken van hun onderneming. Het programma richt zich op het bieden van laagdrempelige, deskundige en onafhankelijke ondersteuning aan ondernemers bij vraagstukken die samenhangen met onder meer verduurzaming, energiebesparing, bedrijfsvoering, financiering en implementatie van maatregelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich