See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brodnica w 2027r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991r o lasach
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 L. Bachotek
Beschreibung: Zgodnie z dokumentacją SWZ + załączniki
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 L. Karbowo
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 L. Ostrówki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 L. Tęgowiec
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 L. Górale
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 L. Grabiny
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 L. Małki + OHZ Mszano
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 L. Rytebłota
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 L. Szabda
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 L. Zarośle
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 L. Borek
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 L. Bryńsk
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 14 L. Długi Most
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 15 L. Górzno
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 16 L. Nowy Świat