2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji i wyposażenia multimedialnego wraz z wdrożeniem w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz 20 placówkach na terenie całego kraju.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Etap I: Narzędzia do teleaudiologii i telekonsultacji dla placówek i podmiotów wraz ze sprzętem niezbędnym do udostępnienia pacjentom biorącym udział w pilotażu z podziałem na zadania: Etap I. 1. Narzędzia do teleaudiologii i telekonsultacji dla placówek i podmiotów wraz ze sprzętem niezbędnym do udostępnienia pacjentom: 1) Dostawa Licencji dla narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji (licencja na oprogramowanie). 2) Personalizacja narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji pod kątem specyfiki grupy docelowej (np. dostosowanie języka do kontekstu medycznego, włączenie terminologii dot. zaburzeń słuchu/mowy). 3) Integracja i testowe uruchomienie narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji, pod nadzorem zamawiającego. 4) testowanie funkcjonalności narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji przed badaniami (pilotaż). Etap I. 2 Dostawa narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji dla placówek i podmiotów wraz ze sprzętem niezbędnym do udostępnienia pacjentom: 1) wdrożenie narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji w placówkach terenowych. Etap II: Licencje narzędzi do teleaudiologii i telekonsultacji dla współpracujących podmiotów wraz z dostosowaniem narzędzi ankietowych i wdrożeniem, a w szczególności: 1. Narzędzia do zbierania i magazynowania danych z pomiarów narządów zmysłów w różnych odstępach czasu, dla różnych grup wiekowych pacjentów, różnych schorzeń itp. 2. Narzędzia do analizy danych z pomiarów postępów rehabilitacji. 3. Narzędzia komunikacji z pacjentem umożliwiające zdalne porozumiewanie się z ośrodkiem i opiekunem dla pacjentów - aplikacja na telefon, tablet. Etap III: Zakup wyposażenia multimedialnego dla potrzeb sal sensorycznych (w 5 ośrodkach na terenie kraju) i teleaudiologicznych w IFiPS dla potrzeb organizacji teletransmisji i telekonsultacji, z podziałem na zadania: Etap III.1: Instalacja wyposażenia multimedialnego dla potrzeb organizacji teletransmisji i telekonsultacji w IFPS oraz w 4 ośrodkach na terenie kraju. Etap III.2: Instalacja wyposażenia multimedialnego dla potrzeb sal sensorycznych i teleaudiologicznych w pozostałych 16 ośrodkach na terenie kraju.
Interne Kennung: IFPS/33/PZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320 – „zwanej dalej także ustawa P. z. p.”).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 48820000 Server, 30234100 Magnetplatten, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Menge: 1 Stück