See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów administracyjno-biurowych, sprzętu biurowego, kalendarzy na 2027 rok, okładek na dyplomy oraz niszczarek w przewidywanych ilościach z podziałem na 14 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawa artykułów administracyjno-biurowych, sprzętu biurowego, kalendarzy na 2027 rok, okładek na dyplomy oraz niszczarek w przewidywanych ilościach z podziałem na 14 zadań (części). ZADANIE NR 1 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 2 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 3 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 4 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 5 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 6 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 7 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 8 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 9 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 10 - dostawa artykułów administracyjno-biurowych ZADANIE NR 11 - dostawa kalendarzy i podkładów na biurko ZADANIE NR 12 - dostawa kalendarzy książkowych ZADANIE NR 13 - dostawa okładek na dyplomy ZADANIE NR 14 - dostawa niszczarek. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 i 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6, 6A, 6B, 6C do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w załącznikach nr 6, 6A, 6B, 6C do SWZ - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami. 4. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. W ZAKRESIE ZADANIA NR 1- 13 1) Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu Przedmiotu Zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia maksymalnie do 200 % zamówienia podstawowego. 2) Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3) Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4) Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej trzy dniowym wyprzedzeniem. 5) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7) W przypadku niekorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu. W ZAKRESIE ZADANIA NR 14 9) Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z zapisem art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego. 10) W ramach realizacji zamówienia opcjonalnego Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian ilościowych modeli wskazanych w OPZ, które nie spowodują zmiany łącznej wartości Umowy. Wykonawca wyraża zgodę na wprowadzenie wskazanych zmian. 11) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 12) Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający będzie realizował dostawę w ilościach opcjonalnych w niezbędnej ilości w razie wystąpienia potrzeb oraz przyznania środków finansowych na ten cel. 13) Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, wyrażonego w formie pisemnego zamówienia towarów złożonego najpóźniej do dnia 06.11.2026 r. Skorzystanie przez Zamawianego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 14) Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy. 15) Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. 5. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane, częściowego ograniczenia lub całkowitego anulowania zamówienia w przypadku zmian w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej (projekcie planu finansowego, o którym mowa w § 5 ust. 8 decyzji nr 118/MON Ministra Obrony Narodowej w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 190) skutkujących ograniczeniami wydatków w danym roku budżetowym.
Vorherige Bekanntmachung: 454927-2026
Interne Kennung: D/51/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30199792 Kalender, 42994230 Laminiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów administracyjno-biurowych. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Pileckiego 5, 08-110 Siedlce, budynek nr 7 pomieszczenie 1 i 4 , 2) Warszawa Wesoła, ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła, budynek nr 19 wejście B, 3) Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska budynek nr 261 pomieszczenie 20.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu Przedmiotu Zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia maksymalnie do 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej trzy dniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku niekorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – dostawa artykułów administracyjno-biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów administracyjno-biurowych. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Pileckiego 5, 08-110 Siedlce, budynek nr 7 pomieszczenie 1 i 4 , 2) Warszawa Wesoła, ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła, budynek nr 19 wejście B, 3) Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska budynek nr 261 pomieszczenie 20.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 42994230 Laminiergeräte
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – dostawa kalendarzy i podkładów na biurko
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalendarzy i podkładów na biurko. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Pileckiego 5, 08-110 Siedlce, budynek nr 7 pomieszczenie 1 i 4 , 2) Warszawa Wesoła, ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła, budynek nr 19 wejście B, 3) Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska budynek nr 261 pomieszczenie 20.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör, 30199792 Kalender
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – dostawa kalendarzy książkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalendarzy książkowych . 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Pileckiego 5, 08-110 Siedlce, budynek nr 7 pomieszczenie 1 i 4 , 2) Warszawa Wesoła, ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła, budynek nr 19 wejście B, 3) Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska budynek nr 261 pomieszczenie 20.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 30199792 Kalender
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – dostawa okładek na dyplomy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów administracyjno-biurowych. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy, ul. Pileckiego 5, 08-110 Siedlce, budynek nr 7 pomieszczenie 1 i 4 , 2) Warszawa Wesoła, ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła, budynek nr 19 wejście B, 3) Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska budynek nr 261 pomieszczenie 20.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30193000 Ordnungssysteme und Zubehör
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – dostawa niszczarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz w załączniku nr 6C do SWZ (projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu zgodnie z zapisami Rozdziału III SWZ. 4. Miejsce realizacji dostawy: 1) 08-110 Siedlce, ul. Rotmistrza Pileckiego 5, bud. 5, 2) 05-075 Wesoła, ul. Okuniewska 1, bud 132, 3) 21-500 Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno – Bojowego 8, bud. 261.
Interne Kennung: D/51/2025 - Zadanie nr 14
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z zapisem art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego. 2. W ramach realizacji zamówienia opcjonalnego Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian ilościowych modeli wskazanych w OPZ, które nie spowodują zmiany łącznej wartości Umowy. Wykonawca wyraża zgodę na wprowadzenie wskazanych zmian. 3. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający będzie realizował dostawę w ilościach opcjonalnych w niezbędnej ilości w razie wystąpienia potrzeb oraz przyznania środków finansowych na ten cel. 5. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, wyrażonego w formie pisemnego zamówienia towarów złożonego najpóźniej do dnia 06.11.2026 r. Skorzystanie przez Zamawianego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 6. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy. 7. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe.