2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTRZYMANIE, ROZWÓJ, OPIEKA UTRZYMANIOWO-SERWISOWA I HOSTING PORTALU INTERNETOWEGO DLA KLIENTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie, rozwój, opieka utrzymaniowo-serwisowa i hosting portalu internetowego dla klientów Urzędu Dozoru Technicznego - obejmujący: 1.1. Świadczenie usługi hostingu dla portalu eUDT; 1.2. Świadczenie opieki utrzymaniowo-serwisowej wraz z usługami wsparcia technicznego dla użytkowników portalu zgodnie z wymogami opisanymi w umowie SLA; 1.3. Świadczenie usług rozwoju i modyfikacji oprogramowania portalu w ramach zdefiniowanego w umowie budżetu, zgodnie z opisaną procedurą zamawiania modyfikacji czy nowych funkcjonalności, wraz z przekazaniem kodów źródłowych oraz majątkowych praw własności do wytworzonego oprogramowania, zgodnego z wymaganiami; 1.4. Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa oraz audytu zgodności ze standardem WCAG 2.0.
Interne Kennung: ZP-DI-33/26
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001