2. Verfahren
Verfahren
Titel: HAN Leermiddelenbank en HAN Zoeksysteem
Beschreibung: Leveren, implementeren en instandhouden van twee systemen, één voor opslag van leermaterialen ‘HAN Leermaterialenbank’ en één voor zoeken ‘HAN Zoeksysteem’. Contractwaarde € 1,00
Interne Kennung: TN 608748
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leveren, implementeren en instandhouden van twee systemen, één voor opslag van leermaterialen ‘HAN Leermaterialenbank’ en één voor zoeken ‘HAN Zoeksysteem’. Contractwaarde € 0,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengoptie