607372-2026 - Wettbewerb
Estland – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Beschreibung: Koolituse eesmärk on õppijate eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistamine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314929-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Riigihanke osa 1
Interne Kennung: 314929-0001
Los: LOT-0002
Titel: Riigihanke osa 2
Interne Kennung: 314929-0002
Los: LOT-0003
Titel: Riigihanke osa 3
Interne Kennung: 314929-0003